Обмін та повернення

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості згідно із Законом «Про захист прав споживачів» .

Терміни повернення та обміну


Повернення та обмін товарів можливе протягом 14 днів після отримання товару покупцем.

Зворотна доставка товарів здійснюється з допомогою покупця.

Умови повернення товарів належної якості


Правила повернення/обміну товару: Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» є два випадки, коли Покупець може повернути магазину куплений товар:

1) товар несправний:

- товар несправний і був у ремонті, але після ремонту той же дефект з'являється знову з незалежних від споживача причин;

- товар несправний і є одним із фактів: • сервіс-центр взагалі не може усунути дефект; • сервіс-центр не може усунути дефект протягом 14 днів; • після ремонту товар стає суттєво іншим, перестає виконувати будь-які функції.

2) товар не сподобався:

- товар був у використанні, тобто. є новим (ідеальний стан, збережені всі захисні плівки, упаковка, документи) і від дня придбання минуло трохи більше 14 днів, крім дня купівлі.

Процедура оформлення повернення/обміну товару:

1. Ви приїжджаєте до нас у магазин. За необхідності перевірки якості товару можливе проведення експертизи, у процесі якої встановлюється факт дотримання умов експлуатації. Максимальний термін перевірки якості товару становить 14 днів відповідно до п.6 ст.8 Закону України "Про захист прав споживачів". При оформленні повернення/обміну необхідно мати: — товар (і всю його комплектацію).

2. Ви відправляєте товар (у належному вигляді та повністю укомплектований, як на момент продажу) Новою Поштою. Доставку товару оплачує покупець. Після відправки товару необхідно повідомити менеджера номер товарно-транспортної накладної. Після отримання нами товару поштою та його огляду гроші за товар повертаються покупцю на картку.

При поверненні грошей за товар розрахунки з покупцем здійснюються протягом 14 днів з моменту повернення виходячи з вартості товару на момент його покупки. Повернення коштів здійснюється відповідно до Правил продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями, затвердженими наказом Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 р. № 103

Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів» компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну .

Способи оплати замовлення


1. Оплата на картку Приват Банку

Оплата на картку Приват Банку здійснюється після погодження замовлення з менеджером. Менеджер надішле смс із номером картки для оплати. Після оплати необхідно підтвердити її дзвінком .

2. Післяплати

Відправлення замовлення післяплатою можливе за вартості товару понад 1000 гривень та страхового платежу 80-100 грн.

(При відправці ця сума віднімається із суми замовлення. Враховуйте комісію Нової Пошти при відправці післяплатою: 20 грн+2% від вартості замовлення) .

способи доставки

1. Нова Пошта

Відправка протягом 1-3 днів після підтвердження Вашої оплати. Відправок у неділю немає.